вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 269
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Пејачката си игра со оган- Ријана среде базен му се закануваше и викаше на саудискиот милијардер (ФОТО)

Пејачката си игра со оган- Ријана среде базен му се закануваше и викаше на саудискиот милијардер (ФОТО)

Славната пејачка Ријана се почесто е во центарот на вниманието поради својот љубовен живот.

Светските медиуми со брзина на светлината минатиот месец ја пренесоа веста дека пејачката ја прекинала врската со саудискиот милијардер Хасан Џамилом.

Но парот повторно е виден заедно во Мексико, но овој пат наместо љубовна романса тие имале жестока караница.

Додека Ријана со рацете цело време покажувала накај милијардерот, тој седејќи оддалечено од неа се обидел да се оправда.

Парламентарни избори 2020