вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 1
home Познати

Пејачката сепак има со што да се пофали: Ова ретко се гледа, Марија Шерифовиќ во бикини (ФОТО)

Пејачката сепак има со што да се пофали: Ова ретко се гледа, Марија Шерифовиќ во бикини (ФОТО)

Вакво нешто се случува еднаш и не се повторува.

Српската пејачка Марија Шерифовиќ во бикини.

Пејачката е препознатлива по комфорниот начин на облекување и скоро никогаш не се облекува провокативно.

Фотографиите од Марија која ужива на базен со пријатели станаа вистински хит.

Коронавирус