сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 96
home Познати

Пејачката секое лето со иста мака- џиновските гради толку многу и сметаат што мора да ги ослободи од облека, па дури и да ги слика

Пејачката секое лето со иста мака- џиновските гради толку многу и сметаат што мора да ги ослободи од облека, па дури и да ги слика

Познатата пејачка Јана Тодоровиќ секое лето мака мачи со своите големи гради кои речиси не може да ги додржи во затворена облека за време на топлите денови.

-Еве летото повторно започна, дали градите ми се прави или не, дали ми сметаат или не, дали ме боли кичмата од нив или не. Еве ќе ви кажам многу ми сметаат, би ги променила, но не можам. Купив пет пара нови костими за капење и има да се фотографирам цело лето, вели пејачката за српските медиуми.

 

View this post on Instagram

 

???? #jana #janavip2011 #muzika #pevacica #montenegro #budva #sun

A post shared by Dragana Todorovic (@janavip2011) on

 

View this post on Instagram

 

?✌️? #jana #janavip2011 #pevacica #muzika #montenegro #budva #beogradnocu #serbiangirl #beauty #woman #? #summer #sun #?

A post shared by Dragana Todorovic (@janavip2011) on

Таа инаку често на својот Инстаграм профил се фотографира со џиновските гради кои на моменти и самата вели дека и сметаат, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

?☀️?☀️? #jana #janavip2011 #pevacica #muzika #serbiangirl #beogradnocu #? #☀ #women #bikini #montenegro #budva

A post shared by Dragana Todorovic (@janavip2011) on

 

View this post on Instagram

 

☀️?☀️ #jana #janavip2011 #pevacica #muzika #serbiangirl #beogradnocu #montenegro #budva #sun #bekini #urlaub #women #more

A post shared by Dragana Todorovic (@janavip2011) on

Коронавирус