сабота, 26. септември 2020. Вести денес: 15
home Познати

Пејачката се засрами и го прекри лицето откако Бекам и одговори среде емисија на безобразната понуда (ФОТО)

Пејачката се засрами и го прекри лицето откако Бекам и одговори среде емисија на безобразната понуда (ФОТО)

Пејачката Шерил Кол гостуваше во емисијаа „Big Show“ и учествуваше во играта „Send to all“ (испрати на сите), а по оваа играа таа се засрами и поцрвени во студиото.

Имено тоа е предизвик каде гостите мора да го препуштат нивниот телефон на водителот и тој да прати одредена порака на целиот именик.

Па така таа им испрати порака дека ќе позира гола на курс за сликање и ги повикува да дојдат да ја гледаат.

Потоа започнаа да стигнуваат и повратни одговори, а меѓу првите кои реагираа беше Викторија Бекам која очигледно не знаела дека таа гостува во емисија.

„Пардон?“, кратко одговори Бекам, а водителот пораката ја прочита на глас, по што Шерил го прекри лицето од срам.

Останатите ја прифатија шегата, додека уште една „Спајс“ девојка и одговори дека „сакала таа да и го нацрта нејзиниот задник“.

Коронавирус