понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 178
АКТУЕЛНО

Скопје БЛОКИРАНО, Данела Арсовска со СПЕЦИЈАЛЦИ се брани од СКОПЈАНИ и новинарските екипи

home Познати

Пејачката се шегува на Фејсбук: Кој се изгорел на Катица, ќе дува и на Биба Додева

Пејачката се шегува на Фејсбук: Кој се изгорел на Катица, ќе дува и на Биба Додева

Огромна е сличноста во изгледот меѓу Катица Јанева и пејачката Биба Додева.

Додева на „Златна Бубамара“ дури и ја глумеше обвинителката. Денес, кога Јанева како третоосомничена за „Рекет“ доби 30 дена притвор, пејачката се шегува на Фејсбук.

„Добро вечер драги мои.. Кој се изгорел на Катица, ќе дува и на Биба Додева“-напиша таа.

Коронавирус