четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 172
home Познати

Пејачката се сели во луксузен стан во Белград, а соседи ќе и бидат само богаташите- кога ќе видите каде живеела 20 години ќе подзинете

Пејачката се сели во луксузен стан во Белград, а соседи ќе и бидат само богаташите- кога ќе видите каде живеела 20 години ќе подзинете

Познатата српска пејачка Вики Миљковиќ неодамна се поднови со стан во елитната белградска населба „Белград на Вода“, а во моментов таа изнајмила и екипа која ќе ја отсели од стариот дом во новиот стан.

Инаку претходно пејачката 20 години живееше во вила на Бежанијска коса каде соседи и беа Саша Поповиќ и Лепа Брена.

Екипата на „Папарацо лов“ овие денови ја улови пејачката како се сели во елитниот дел на Белград каде становите се движат од 3 до 7 илјади евра по квадрат.

Како што пренесува емисијата на Вики соседи ќе и бидат бројни моќни познати личности меѓу кои најмногу спортисти, а многумина фанови буквално подзинаа од нејзиниот стар дом кој исто така не е за потценување.

Пејачката инаку од претходно велеше како заработените пари од својата кариера ќе ги вложи во недвижност.

Коронавирус