среда, 1. февруари 2023. Вести денес: 55
home Познати

Пејачката Ребека со емотивна порака по повод роденденот на синот Маркијан: „Те сакам таков каков што си!“ (ФОТО)

Пејачката Ребека со емотивна порака по повод роденденот на синот Маркијан: „Те сакам таков каков што си!“ (ФОТО)

Во домашна атмосфера поради ситуацијата со коронавирусот, со многу балони и домашна роденденска торта, пејачката Ребека го прослави 14-от роденден на нејзиниот прв син Маркијан.

На роденденската забава присуствувале и братчињата, близнаците Доротеј и Макариј и членови на потесното семејство.

Познатата пејачка на социјалните мрежи сподели неколку фотографии од славеникот и роденденската забава, а исто така напиша и доста емотивен коментар на нејзината објава:

– Те сакам таков каков што си. Среќен да си секогаш. Само тоа се важи. Најсакан и најубав наш. Среќен роденден, ѕвездичке наша“ – стои во опис на фотографиите кои ги објави на социјалните мрежи.