недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 55
Во живо

Изјава на Христијан Мицкоски по посетата на Свети Николе

home Познати

Пејачката позираше во прекрасен фустан, но еден детаљ сите го коментираат: Нејзините чевли личат на… (ФОТО)

Пејачката позираше во прекрасен фустан, но еден детаљ сите го коментираат: Нејзините чевли личат на… (ФОТО)

Селин Дион посебно се дотерала за божиќната забава на која се појавила во црвен фустан со светки, но она што предизвика лавина од коментари се нејзините чевли.

Избрала потпетици со жолта, портокалова и црвена боја, кои би требало да ја претставуваат птицата феникс.

Меѓутоа, нејзините следбеници на Инстаграм овие чевли ги потсетиле на шарени кокошки.

„Поздрав за Селин и за кокошките“, „Зошто носиш кокошки на нозете?“ „Ова е нешто најбизарно што сум видела“, се само некои од коментарите на фотографијата.

Коронавирус