среда, 1. февруари 2023. Вести денес: 59
home Познати

Пејачката позираше под елката во провиден фустан без гаќички на себе- од глетката ќе ви се врти во умот само една мисла! (ФОТО)

Пејачката позираше под елката во провиден фустан без гаќички на себе- од глетката ќе ви се врти во умот само една мисла! (ФОТО)

Хрватската пејачка Ла Лана речиси е една од најатрактивните млади пејачки во земјата и регионот.

Таа освен по талентот за музика, позната е и поради сексапилноста која ја поседува.

Пејачката која неодамна го прослави Божиќ на фановите им ги честиташе празниците позирајќи покрај елката облечена во провиден фустан.

Она што веднаш го забележаа фановите беше дека таа не носеше ниту гаќички под фустанот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by La Lana (@lalana)