сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 50
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Пејачката повторно во венчаница: „Еленче, ти пак ќе бидеш среќна невеста“ (ФОТО)

Пејачката повторно во венчаница: „Еленче, ти пак ќе бидеш среќна невеста“ (ФОТО)

Пејачката Елена Ристевска деновиве често споделуваше мудри мисли на Инстаграм, а вчера додаде и фотографија од снимањето на нејзиниот спот „Доживотно“ на која таа носи венчаница.

-„Доживотно“, напиша Елена и додаде дека се вратила назад низ времето.

По оваа објава коментарите се нижеа, а една од корисниците напиша:

„Еленче, ти пак ќе бидеш среќна невеста, ќе видиш“, напиша еден корисник.

Потсетуваме дека Елена се разведе пред 4 години, а од неодамна обелодени дека има ново момче.

Парламентарни избори 2020