петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 160
home Познати

Пејачката ПОЛУДЕ поради веста за нејзината бременост! „Луѓе, престанете да ме размножувате секоја година! (ФОТО)

Пејачката ПОЛУДЕ поради веста за нејзината бременост! „Луѓе, престанете да ме размножувате секоја година! (ФОТО)

Пејачката Ријана со години е мета на гласини дека ќе стане мајка, а тоа е повторно случај откако фотографиите на кои нејзиниот стомак изгледа поголем од вообичаено го обиколија светот.

Веста одекна во медиумите и на социјалните мрежи, а една обожавателка по име Џен по тој повод и испрати порака на Ријана на Инстаграм.

„Може ли да дојдам на туширањето на бебето, сестро? Вистина или не, твоите бебиња ќе бидат убави. „Жал ми е што сите сега ѕиркаат во твојата матка“, и рекла таа на пејачката, а Ријана одговорила:

„Хааа! Доволно! Не бевте во првите десет туширања на бебињата! Ме размножувате секоја година, по ѓаволите“.

Ова е шеста година по ред како ја читаме веста дека пејачката е бремена, со што и официјално стана единствената жена на светот која е постојано бремена – се пошегуваат фановите на социјалните мрежи.

Коронавирус