петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 127
home Познати

Пејачката облече бикини: Се разголе Андријана Јаневска (ФОТО)

Пејачката облече бикини: Се разголе Андријана Јаневска (ФОТО)

Пејачката Андријана Јаневска го започна својот годишен одмор.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија од себе си додека ужива на плажа во бикини.

Мора да се признае дека пејчката одлично изгледа, погледнете.

Let the vacation begin! ?‍♀️???

A post shared by Andrijana Janevska (@andrijana_janevska) on

Коронавирус