вторник, 28. септември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Пејачката објави фотографија од болница и ги загрижи фановите: По несреќата во својот дом, еве како изгледа Славица (ФОТО)

Пејачката објави фотографија од болница и ги загрижи фановите: По несреќата во својот дом, еве како изгледа Славица (ФОТО)

Пејачката Славица Чуктераш вчера доживеала несреќа во својот дом. Итно беше примена и хоспитализирана во Клиничкиот центар за очни болести во Нови Сад.

Сега Славица се огласи на социјалните мрежи и со фотографии ги загрижи своите фанови.

Како што може да се види, окото и главата се замотани во преврска.

„Дури сега болката малку попушти … Едноока“.

Коронавирус