недела, 7. март 2021. Вести денес: 97
home Познати

Пејачката никогаш не е сама: Цеца во вилата на Кипар ужива со оваа личност која и е морална поддршка по смртта на Аркан (ФОТО)

Пејачката никогаш не е сама: Цеца во вилата на Кипар ужива со оваа личност која и е морална поддршка по смртта на Аркан (ФОТО)

Познатата српска пејачка Цеца по празничните концерти овој месец и по поменот на сопругот Аркан реши да замине на одмор далеку од очите на јавноста.

Медиумите иако не и го следат секој чекор пејачката и од својот одмор реши да ги израдува фановите и да открие со кого е таму.

Имено Цеца овие студени денови во Јануари реши да ги замени со малку потоплиот Кипар каде во својата вила не ужива сама.

Друштво и прави нејзината сестра Лидија која со години и е нејзина најголема поддршка на сите патувања и одмори.

Најнови вести

Коронавирус