четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 88
home Познати

Пејачката непрепознатлива: Една недела откако се врати од Македонија Цеца реши да се опушти со многу алкохол (ФОТО)

Пејачката непрепознатлива: Една недела откако се врати од Македонија Цеца реши да се опушти со многу алкохол (ФОТО)

Балканската музичка легенда Светлана Цеца Ражнатовиќ овие денови е на заслужена пауза од настапите ширум светот.

Пејачката откако се врати минатата недела од Македонија каде имаше настап во Кавадарци реши да одмори во потесниот круг на семејството и пријателите.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија како пие коктел во друштво на нејзината сестра, погледнете.

Коронавирус