петок, 29. септември 2023. Вести денес: 92
home Познати

Пејачката Неда Украден и во осмата деценија од животот не се откажува од позирање во бикини(фото)

Пејачката Неда Украден и во осмата деценија од животот не се откажува од позирање во бикини(фото)

Пејачката Неда Украден, која го прослави својот седумдесетти роденден пред нешто помалку од еден месец и со тоа влезе во осмата деценија од животот, покажува дека годините се само бројка и дека може да се изгледате убаво и на таа возраст!

Откако објави фотографија од јахта во Црна Гора, обожавателите и порачаа да продолжи така и дека многу млади девојки можат да и завидат на нејзиниот изглед.

 

View this post on Instagram

 

Adio mare, ciao Boka!!🏖🏞🏡🚘🌟❤🍷 #nedaukraden #lifeisgood #idemodalje #ostadosemimacemile

A post shared by Neda Ukraden (@neda.ukraden) on

На фотографијата, Неда со широка насмевка и во бел костим за капење, раширени раце кон небото, му благодари на Бога за исполнетиот и среќен живот!

Баба Неда летово го наполни својот Инстаграм со доста вакви фотографии каде е разголена.