сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 8
home Познати

Пејачката не го штеди богатството за уживање: Ана Николиќ не можела да се одлучи каде да летува, па го посети овој рај на земјата

Пејачката не го штеди богатството за уживање: Ана Николиќ не можела да се одлучи каде да летува, па го посети овој рај на земјата

Пејачката Ана Николиќ замина на одмор заедно со ќерката Тара, а за ова нејзино уживање потрошила цело богатство, пренесуваат српските медиуми.

Ана со наследничката во моментов се наоѓа на Тајланд каде во луксузен апартман се одмара со својата ќерка, а ова задоволство пејачката ја чини вистинско богатство.

 

View this post on Instagram

 

? ? by @bojanvukadinov

A post shared by ??? ??????? (@ananikolicofficial) on

Пред да отидат на Тајланд тие две биле во Дубаи, а како што наведува изворот близок до пејачката таа не можела да се одлучи само за една дестинација, па се одлучила да ги посети двете.

 

View this post on Instagram

 

???? ?? ???????? . . ?? . Mala sladak zivot voli nece da je #ljubav boli . . #newalbum #klinika #soon ✨

A post shared by ??? ??????? (@ananikolicofficial) on

Медиумите за ова нејзино задоволство наведуваат дека таа потрошила ни повеќе, ни помалку, туку 20 илјади евра.

 

View this post on Instagram

 

??? ???? ???? . . ?✨ #mydaughter #mylove #mylife

A post shared by ??? ??????? (@ananikolicofficial) on

Коронавирус