понеделник, 17. февруари 2020. Вести денес: 0
home Познати

Пејачката не го штеди богатството за уживање: Ана Николиќ не можела да се одлучи каде да летува, па го посети овој рај на земјата

Пејачката не го штеди богатството за уживање: Ана Николиќ не можела да се одлучи каде да летува, па го посети овој рај на земјата

Пејачката Ана Николиќ замина на одмор заедно со ќерката Тара, а за ова нејзино уживање потрошила цело богатство, пренесуваат српските медиуми.

Ана со наследничката во моментов се наоѓа на Тајланд каде во луксузен апартман се одмара со својата ќерка, а ова задоволство пејачката ја чини вистинско богатство.

 

View this post on Instagram

 

📸 💄 by @bojanvukadinov

A post shared by 𝐀𝐍𝐀 𝐍𝐈𝐊𝐎𝐋𝐈𝐂 (@ananikolicofficial) on

Пред да отидат на Тајланд тие две биле во Дубаи, а како што наведува изворот близок до пејачката таа не можела да се одлучи само за една дестинација, па се одлучила да ги посети двете.

Медиумите за ова нејзино задоволство наведуваат дека таа потрошила ни повеќе, ни помалку, туку 20 илјади евра.

 

View this post on Instagram

 

𝑴𝒐𝒋 𝒄𝒆𝒍𝒊 𝒔𝒗𝒆𝒕 . . 💕✨ #mydaughter #mylove #mylife

A post shared by 𝐀𝐍𝐀 𝐍𝐈𝐊𝐎𝐋𝐈𝐂 (@ananikolicofficial) on