сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 47
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Познати

Пејачката Милица Павловиќ направи целосна трансформација- го промени имиџот и фризурата, по овој секси тренд лудуваат мажите (ФОТО)

Пејачката Милица Павловиќ направи целосна трансформација- го промени имиџот и фризурата, по овој секси тренд лудуваат мажите (ФОТО)

Познатата српска пејачка Милица Павловиќ не е позната во јавноста по честото менување на имиџот, но овој пат ги изненади фановите со својата промена.

Пејачката на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која се гледа нејзината променета фризура и има шишки.

Таа веднаш доби пофални критики од фановите за нејзиниот сменете изглед.

 

View this post on Instagram

 

🍫✌🏽

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

„Милица оган“, „одлично ти стојат шишките“, „Нова фризура?“, се само дел од коментарите.

Парламентарни избори 2020