четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 83
home Познати

Пејачката која трагично загуби неколку бебиња се прошета на улица со ќеркичката- а тоа што и се случи ќе ве извади од кожа

Пејачката која трагично загуби неколку бебиња се прошета на улица со ќеркичката- а тоа што и се случи ќе ве извади од кожа

Пејачката Слаѓа Алегро неодамна се породи, а сега ја прошета својата ќерка прв пат во еден трговски центар.

Но, тоа што и се случи таму пејачката мораше да го сподели со јавноста и со фановите.

Таа на својот Инстаграм профил напиша: „Не убедуваат да раѓаме деца, а во најголемиот трговски центар во Србија мајките мораат да ги дојат нивните бебиња во тоалетот за повивање во кои условите се ужасни. Важно е да на секој кош има коцкарници и обложувалници“, напиша пејачката.

Најнови вести