среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 1
home Познати

Пејачката која „растури“ на свадбата на Вељко сега доби и подарок вреден цело богатство- веднаш го врати само поради една работа!

Пејачката која „растури“ на свадбата на Вељко сега доби и подарок вреден цело богатство- веднаш го врати само поради една работа!

Пејачката Александра Младеновиќ вредно работи и настапува, а еден од нејзините најважни настапи во последниот период беше свадбата на Вељко Ражнатовиќ и Богдана Родиќ.

На една забава која ја организирал познат бизнисмен таа добила и скапоцен часовник, по што овие денови е во центарот на вниманието.

-Александра во овој момент е една од најбараните пејачи за прослави, прави феноменални настапи, луѓето ја бараат. На една од последните настапи еден млад господин не се одвојуваше од неа. Иако пејачката не го прифати неговото ласкање, кога си замина дома таму ја чекало и подарок од него. Ни помалку не повеќе, часовник кој вредел 5 илјади евра, вели изворот.

Таа за српските медиуми признала дека ова е вистина, но и дека момчето не било нападно.

 

View this post on Instagram

 

NIKAD NIJE KASNO ✅❤

A post shared by Aleksandra Mladenovic (@aleksandra_mladenovic_) on

-Кога пеам давам се од себе луѓето за луѓето кои ме довериле мене и сакам да бидат задоволни. Искрено ме изненади подарокот, но навистина беше премногу и не можев да го задржам. Така да го вратив назад и му се заблагодарив, вели Младеновиќ.

 

View this post on Instagram

 

??????? #wedding ?

A post shared by Aleksandra Mladenovic (@aleksandra_mladenovic_) on

Најнови вести

Локални избори 2021