петок, 15. јануари 2021. Вести денес: 196
home Познати

Пејачката ја роди во 2005: Ќерката на Анабела објави дека ќе се венча преку фотографија на која момчето ја држи за голиот стомак (ФОТО)

Пејачката ја роди во 2005: Ќерката на Анабела објави дека ќе се венча преку фотографија на која момчето ја држи за голиот стомак (ФОТО)

 

Помладата сестра на Луна Џогани откако објави фотографија на својот Инстаграм профил покрена лавина шпекулации дека таа ќе се венча.

Станува збор за Нина Џогани втората ќерка на пејачката Анабела од бракот со Гаги Џогани.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија на која нејзиното момче ја држи за стомакот и постираше емотикон со прстен.

Инаку Нина е малолетна и е родена во 2005 година, а сега за сега останува да видиме шпекулациите се вистините и дали ќе се мажи.

Коронавирус