понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 159
home Познати

Пејачката ја разгори машката фантазија: Чуктераш позираше во прекратко фустанче, а потоа нешто и излезе одоздола (ФОТО)

Пејачката ја разгори машката фантазија: Чуктераш позираше во прекратко фустанче, а потоа нешто и излезе одоздола (ФОТО)

Фолк пејачката Славица Чуктераш веќе некое време е во хрватска на море од каде редовно објавува фотографии за фановите, а сега сподели и една фотографија која буквално ги запали социјалните мрежи.

Имено пејачката сподели фотографија во мини здолниште и бел топ под кој не носеше градник.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica)

Сепак она што најмногу остави впечаток се нејзините гаќички кои буквално надзираат под краткото фустанче.

Ова предизвика лавина коментари, па фановите веднаш се фрлија во акција и ја пофалија пејачката дека знае како да ги „запали“ пред спиење.

Најнови вести

Коронавирус