недела, 4. јуни 2023. Вести денес: 71
home Познати

Пејачката ја преплавија емоции: Лепа Брена му го честиташе роденденот на својот син, но сите зборуваат за овој детаљ (ФОТО)

Пејачката ја преплавија емоции: Лепа Брена му го честиташе роденденот на својот син, но сите зборуваат за овој детаљ (ФОТО)

Синот на фолк пејачката Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ го прослави својот 26 роденден, а на својот Инстаграм профил пејачката објави емотивна порака и честитка по повод неговиот роденден.

„Мој живот, љубов и среќа“, напиша пејачката под фотографијата, но фановите сепак зборуваат за друг детаљ на фотографијата.

Станува збор за стикерите кои пејачката ги стави под фотографијата, а еден од нив беше и детелината со четири лица што јасно кажува дека Стефан е нејзината среќа во животот.

Moj zivot,ljubav i sreca???Sretan ti rodjendan?

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on