петок, 20. мај 2022. Вести денес: 152
home Познати

Пејачката и овој јануари поминува низ пекол: Лани Врањеш го откри секс скандалот, а сега поради ова Карлеуша го пријави во полиција

Пејачката и овој јануари поминува низ пекол: Лани Врањеш го откри секс скандалот, а сега поради ова Карлеуша го пријави во полиција

Пејачката Јелена Карлеуша се огласи на социјалните мрежи по повод гласините дека околу нејзиниот дом е видено лицето кое и го упропасти животот минатиот јануари.

Имено таа објави дека обезбедувањето ја известило дека лице со идентитет Врањеш О. е виден во автомобил пред нејзиниот дом.

-Поради мојата лична безбедност и безбедноста на моите деца ја известив и полицијата, а овој пат и јавноста, напиша Карлеуша.

Инаку лани во јануари нејзиниот свет буквално се сруши откако фудбалерот Огнен Врањеш обелодени дека спиел заедно со неа, објавувајќи видеа и фотографии од пејачката.

По само еден месец од сето тоа почина и нејзината мајка Дивна Карлеуша што беше уште еден голем удар за пејачката.

Најнови вести

Коронавирус