четврток, 12. мај 2022. Вести денес: 189
home Познати

Пејачката Емина Јаховиќ се пресели во нов дом (ФОТО)

Пејачката Емина Јаховиќ се пресели во нов дом (ФОТО)

Пеачката неодамна со синовите се отсели од куќата на поранешниот сопруг Мустафа.

Таа со нејзините деца отиде во нов дом кој е поблиску до центарот на градот.

Емина на својот „Инстаграм“ профил со неколку фотографии покажа како изгледа нивниот нов дом.

Најнови вести

Коронавирус