сабота, 25. септември 2021. Вести денес: 110
home Познати

Пејачката драстично го промени изгледот: Ви се допаѓа ли “новата“ Емина? (ФОТО)

Пејачката драстично го промени изгледот: Ви се допаѓа ли “новата“ Емина? (ФОТО)

Пејачката Емина Јаховиќ на социјалните мрежи предизвика хаос со објавата на која се гледа дека ја променила бојата на косата.

Јаховиќ откри дека станала русокоса поради снимањата на спотот за песната „Кризирам“ која наскоро треба да ја објави.

 

View this post on Instagram

 

Ja za tobom #Kriziram Nije mi dobro #Kriziram Ja nikad ne spavam I nista ne sanjam Ja za tobom #Kriziram #Soon?

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

 

View this post on Instagram

 

Kissed by ? #kriziram #soon

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Коронавирус