вторник, 3. октомври 2023. Вести денес: 123
home Познати

Парис Хилтон рече „ДА“, но за овој детаљ избрза премногу, сите ја критикуваат (ВИДЕО)

Светската џетсетерка Парис Хилтон, се вери со своето момче, актерот Крис Зилка.
Парис Хилтон рече „ДА“, но за овој детаљ избрза премногу,  сите ја критикуваат (ВИДЕО)

Убавата вест таа ја сподели на својот Инстаграм профил, споделувајќи нивна заедничка фотографија.

Тој ја запросил во Аспен, Колорадо каде биле заедно на одмор и од каде Парис јави дека се верила.

Следбениците на социјалните мрежи постојано пишуваа честитки.

Уште лани, двојката на доделување на Оскарите, го привлекуваше вниманието, а медиумите пишуваа за нивната љубов.

Но еден детаљ ги изненади сите, а тоа е дека таа не дочекала прстенот да биде ставен од нејзиното момче и избрза сама да го стави на својата рака погледнете.

The most romantic moment of my life! ?? #Engaged ??

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Најнови вести