петок, 29. јули 2022. Вести денес: 22
home Познати

Папараците пронајдоа каде се крие Меси по СП, но откако ги забележаа бујните гради на неговата сопруга на се заборавија (ФОТО)

Папараците пронајдоа каде се крие Меси по СП, но откако ги забележаа бујните гради на неговата сопруга на се заборавија (ФОТО)

Легендата на Аргентина Лионел Меси по завршувањето на мундијалот во Русија реши да замине далеку од очите на јавноста.

По лудата забава по повод венчавката на неговиот клупски колега Цеск Фабрегас на Ибица, тој со својата сопруга замина на одмор на остров јужно од Ибица.

Сепак парот иако мислел дека ќе биде далеку од очите на папараците, тие ги уловиле заедно, а особено внимание привлекла неговата сопруга Антонела.

Сепак и покрај папараците парот ги полни батериите на најдобар можен начин, особено Меси кој го чека напорна сезона.

Коронавирус