среда, 22. мај 2019. Вести денес: 4
home Познати

Памела ја полуде публиката со жешкиот танц: Тешко кој може да одолее на овие облини (ВИДЕО)

Памела ја полуде публиката со жешкиот танц: Тешко кој може да одолее на овие облини (ВИДЕО)

Памела Андерсон минатата година беше дел од француското издание на шоуто “Dancing With The Stars”, а видеото од нејзиниот провокативен настап со партнерот Максим Дерејмез неодамна го привлече вниманието на социјалните мрежи.

Американско-канадската секс-бомба изненадила со своите потези, а нејзините атрибути дошле до израз низ целата точка. Освен што танцувала со својот партнер, Андерсон заиграла и со публиката, што ги воодушевило и изненадило сите во студиото.

На крајот, Памела и Максим добиле огромен аплауз, но за жал тие биле елиминирани од шоуто во ноември 2018 година, заземајќи го петтото место.