петок, 3. април 2020. Вести денес: 4
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Памела Андерсон откри колку потрошил поранешниот сопруг на неа

Памела Андерсон откри колку потрошил поранешниот сопруг на неа

Памела Андерсон тврди дека од продуцентот Џон Питерс, со кој била 12 дена во брак, добила 100.000 долари и ги демантира тврдењата на својот поранешен сопруг дека и ги отплаќал долговите.

Поранешната Плејбој зајачица вели дека не ѝ треба никој за да си ги плати сметките.

-Не треба никој да ми ги плаќа сметките, поседувам куќа од 10.000.000 долари во Малибу колонија која се издава скоро две години, а нредните три до пет години ќе се издава за 40.000 долари месечно. Тоа покрива повеќе од моите сметки и трошоци, рекла Андерсон.

Коронавирус