сабота, 19. ноември 2022. Вести денес: 16
home Познати

Памела Андерсон му кажа „не“: Ја раскина врската со 20 години помладиот фудбалер

Памела Андерсон му кажа „не“: Ја раскина врската со 20 години помладиот фудбалер

Популарната Памела Андерсон (51) ја раскина врската со речиси 20 години помладиот фудбалер Адил Рами.

Таа по една година врска се отселила од неговиот дом во Франција, открива извор близок до Памела.

-Во изминатите неколку недела Памела се дружеше со неговите синови Зејн и Меди, а бидејќи тој не можеше да помине време со нив, мислеше дека таа е виновна за тоа, објаснува нејзин пријател.

Затоа, според зборовите на изворот, одлучила таа да не биде веќе во животот на Адил.

-Срцето и е скршено, но животот оди понатаму, додава извор.

Пред разделбата, Адил ја запросил Памела, но таа го одбила поради што многумина ја осудија.

Коронавирус