четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 132
home Познати

Овој скап моден детаљ го забележаа сите: Свршеницата на Роналдо се прошета на себе со 3.500 евра (ФОТО)

Овој скап моден детаљ го забележаа сите: Свршеницата на Роналдо се прошета на себе со 3.500 евра (ФОТО)

Гeоргина Родригез објави фотографии од скијање, а нејзините придружници го забележаа скапиот моден детал во кој што се упати кон планините.

Додека манекенката се тркалаше во снег во друштво на семејството и пријателите со црвен тесен костум за скијање и бела капа, сите ја забележаа нејзината ташна.

Таа носи бела „ bowling“ торбичка од Шанел, која според некои веб-продавници, може да се претпостави дека слични модели чинат околу 3.500 евра.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија