сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 19
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Овој пат претера: Кајли Џенер ги исплаши фановите со новата фризура (ФОТО)

Овој пат претера: Кајли Џенер ги исплаши фановите со новата фризура (ФОТО)

Кајли Џенер не престанува да ги изненадува фановите со промените на фризурата.

За Кајли ништо не е непознато, ниту бојата, ниту должината, ниту обликот.

Имаше и кратки фризури по кои е позната нејзината мајка, но и неонски зелен боб.

Младата милијардерка може да си приушти да ги менува фризурите.

На најновите фотографии кои ги објави на Инстаграм има плетенка подолга барем еден метар од неа.

 

View this post on Instagram

 

self control

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Најнови вести

Коронавирус