вторник, 21. септември 2021. Вести денес: 162
home Познати

Овој коментар ја шокираше Тања Савиќ: Вмешана е и проституцијата, а таа едвај ги задржа солзите

Овој коментар ја шокираше Тања Савиќ: Вмешана е и проституцијата, а таа едвај ги задржа солзите

Пејачката Тања Савиќ доживеа непријатност за време на вчерашниот пренос во живо на Инстаграм.

За време на вклучувањето во живо, фановите на Тања испратија комплименти и прашања за тоа кога ќе гостува во некој од нивните градови, но мал број на коментари беа непристојни, па дури и навредливи.

Едно момче без двоумење ја „советуваше“ Тања дека треба „да се врати на проституцијата“, бидејќи тоа е најдоброто нешто за неа.

-Врати се на проституцијата, тоа е најдобро за тебе, напиша тој, а Тања на глас го прочита коментарот.

-Не сум ти пријателе за таа професија, не сум јас за такви работи, рече Савиќ, која заврши пред плачење, со насолзени очи од шок.

Коронавирус