вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 166
home Познати

Овој излив на емоции сите го чекаа еден ден- еве како го нарече Брена внукот од синот на Боба и снаата Пријовиќ (ФОТО)

Овој излив на емоции сите го чекаа еден ден- еве како го нарече Брена внукот од синот на Боба и снаата Пријовиќ (ФОТО)

Семејството на пејачката Лепа Брена секогаш е под бурното око на медиумите и јавноста, особено откако таа се збогати со снаата Александра Пријовиќ која и е добро позната на јавноста.

Сепак за односот на нив две освен по фотографиите речиси никој ништо нема дознаено.

Доказ дека семејството ужива во секој свој миг и дека внукот на Брена и Боба ужива во прегратките на својата баба и дедо е фотографијата која ја објави пејачката вчера на Инстаграм.

Таа под неа напиша дека внучето (иако е од синот на Боба кој го има со својата прва сопруга) и е голема љубов.

Најнови вести

Коронавирус