понеделник, 19. април 2021. Вести денес: 85
home Познати

Овој детаљ мора да го имате ова лето: Жените веќе полудеа по овој моден тренд за на плажа, па и завидоа на Емина Јаховиќ (ФОТО)

Овој детаљ мора да го имате ова лето: Жените веќе полудеа по овој моден тренд за на плажа, па и завидоа на Емина Јаховиќ (ФОТО)

Емина Јаховиќ, заедно со своите двајца синови ужива на плажа.

Иако приказните за турскиот милионер не се смирија, таа се уште не се огласила.

Таа не објави каде е на летување, но судејќи по фотографиите, Емина ужива до максимум.

 

View this post on Instagram

 

Inner peace begins the moment U choose not to allow another person or event to control your emotions. Pema Chodron

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографија во костим за капење и изгледа подобро од било кога, а девојките и подзавидоа на нејзината наметка која е вистински хит ова лето.

 

View this post on Instagram

 

My greatest blessing calls me Mom?❤️? #mommyandson #yamansandal

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Коронавирус