петок, 10. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

Овој детаљ и вас ќе ви „боде очи“: Фановите и порачаа на Луна да не ја емитира Анастасија со првата нејзина песна (ВИДЕО)

Овој детаљ и вас ќе ви „боде очи“: Фановите и порачаа на Луна да не ја емитира Анастасија со првата нејзина песна (ВИДЕО)

Ќерката на Анабела Атијас го објави тизерот за својата прва песна која ја сними во студиото на Дарко Димитров во Скопје.

Песната се вика „Деветти круг“, а победничката на „Задруга 2“ видеото го сподели на својот Инстаграм профил.

Она што на фановите им „бодеше очи“ е тоа што таа во видео спотот изгледа непрепознатливо како никогаш досега.

 

дел од фановите пак напишаа дека таа ја емитира ќерката на Цеца со која се смртно скарани, а исто така стана пејачка.

Парламентарни избори 2020