петок, 5. март 2021. Вести денес: 165
home Познати

Овој актер секогаш е урнебесен, но во вакво издание никогаш не сте го виделе (ФОТО)

Овој актер секогаш е урнебесен, но во вакво издание никогаш не сте го виделе (ФОТО)

Девојката на актерот Андрија Милошевиќ, Александра Томиќ, го облече својот сакан во женска облека.

Беше креативна, па му облече долг фустан и му стави обетки.

„Најдете некој да ве гледа како што ме гледа мене Сандра“, напиша актерот во описот на фотографијата.

Најнови вести

Коронавирус