петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Познати

Овие зборови на фотографијата ги замисли сите: Ова е повеќе од доказ дека Марина го напуштила Дарко Лазиќ и му го земала синот!

Овие зборови на фотографијата ги замисли сите: Ова е повеќе од доказ дека Марина го напуштила Дарко Лазиќ и му го земала синот!

Дарко Лазиќ и неговата свршеница Марина Гагиќ се одлучија да се венчаат на 24 јуни на роденденот на нивниот син Алексеј, но дали ова ќе се случи дотогаш е се понеизвесно поради зборувањата за нивниот развод.

Доказ дека Марина го напуштила пејачот се фотографиите кои го поставуваат двајцата на социјалните мрежи.

Сепак, Марина неодамна сакаше да ги демантира медиумите говорејќи дека тие се совршено семејство, но за жал тоа сепак не е така.

Најновата фотографија од свршеницата на пејачот и нејзиниот син Алексеј буквално е доказ за нивниот однос.

-Еден на друг доволни, напиша таа, со што докажа дека можеби веќе е крај помеѓу нив двајца.

Коронавирус