сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 69
home Познати

Овие актери и актерки си ја уништија кариерата поради љубовна врска (ВИДЕО)

Овие актери и актерки си ја уништија кариерата поради љубовна врска (ВИДЕО)

За некои ѕвезди, токму во периодот кога уживаа во најголемата слава, почнаа проблемите во нивните љубовни врски.

На пример, Амбер Херд тешко дека ќе најде работа после драматичниот крај на нејзиниот брак со Џони Деп. А, и ѕвездите како Меган Маркл, Анџелина Џоли и Кејти Холмс ги паузираа или целосно им ставија крај на нивните кариери поради нивните врски и бракови.

Погледнете кои актери и актерки си ја уништија кариерата поради љубовна врска.