недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Оваа жена никогаш не престанува со изненадувања: Новиот изглед на Џенифер Лопез буди воздишки (ФОТО)

Оваа жена никогаш не престанува со изненадувања: Новиот изглед на Џенифер Лопез буди воздишки (ФОТО)

Џенифер Лопез очигледно е кралица во многу разни области во својот живот. Таа е мајстор за танцување, иконска пејачка и актерка, а изгледот го менува на секој настан на црвениот тепих на кој оди.

Но, настрана сето тоа, таа постојано убива со својата убавина, особено кога станува збор за нејзината коса, пишуваат таблоидите.

Неделава на Инстаграм, Џеј Ло ја покажа својата нова фризура пред доаѓањето на зимата и фановите беа пријатно изненадени од нејзиниот нов изглед со светли прамени.

 

View this post on Instagram

 

These guys…doing what they do… #fambam

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

 

View this post on Instagram

 

Round ✌️ Get ready for the season of ??✨#QUAYxJLO + #QUAYxAROD

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Коронавирус