петок, 3. декември 2021. Вести денес: 153
home Познати

Оваа жена е дефиниција за убавина: Меланија во бел зимски стајлинг го воодушеви сите (ФОТО)

Оваа жена е дефиниција за убавина: Меланија во бел зимски стајлинг го воодушеви сите (ФОТО)

Меланија и Доналд Трамп учествуваа во празнична церемонијата за време на која беа запалени сијаличките на Националната елка пред Белата куќа.

Првата дама на САД мамеше погледи во светол стајлинг кој вклучуваше елегантно бело палто од Max Mara, бела плетена ролка и чизми во неутрална нијанса.

Коментари за нејзиниот изглед доаѓаат од сите страни на светов. Сите пофалби за изгледот на првата дама на САД.

 

Коронавирус