среда, 14. септември 2022. Вести денес: 2
home Познати

Оваа убавица остана со скршено срце кога Игор ја остави за Северина: Сите ја знаете актерката која беше многу заљубена (ФОТО)

Оваа убавица остана со скршено срце кога Игор ја остави за Северина: Сите ја знаете актерката која беше многу заљубена (ФОТО)

Поранешната девојка на Игор Којиќ беше скршена кога фудбалскиот менаџер ја остави поради Северина. Иако тогаш приказната за пропаѓањето на оваа љубов ги исполнуваше страниците во  весниците, денес малкумина се сеќаваат дека Игор имал тајна романса со оваа позната актерка.

Имено, поранешната девојка на Игор остана со скршено срце, кога тој реши да ја напушти поради Северина.

Иако малкумина ја паметат тајната врска, која траеше со месеци, актерката беше многу заљубена во Игор.

Станува збор за убавата Катарина Радивојевиќ.

Коронавирус