сабота, 25. септември 2021. Вести денес: 84
home Познати

Оваа убавица не е Џенифер Анистон, туку нејзина двојничка! (ФОТО)

Оваа убавица не е Џенифер Анистон, туку нејзина двојничка! (ФОТО)

„Можете да видите дека мојата пријателка е иста како Џенифер Анистон“.

Овој твит на студентoт по право, Аргентинецот, Лео Јапур, предизвика бум на социјалните мрежи во Јужна Америка.

Коронавирус