четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Познати

Оваа убавица е новиот модел на „Викторија сикрет“: Нејзините фотографии буквално излудуваат (ФОТО)

Оваа убавица е новиот модел на „Викторија сикрет“: Нејзините фотографии буквално излудуваат (ФОТО)

Новата колекција на популарниот бренд за долна облека Викторија сикрет е реализирана во соработка со „хај стрит“ марката Love & Lemons.

Во кампањата главно лице (и тело) е Грејс Елизабет, американска убавица која е ангел на Викторија сикрет од април, годинава.

Акцентот е на сатенските модни парчиња, а од палетата на бои доминираат нежните – магента, розова и бела.

Уживајте во фотосесијата.

 

Коронавирус