вторник, 25. февруари 2020. Вести денес: 1
home Познати

Оваа убава трудница е славна актерка: Без шминка не би ја препознале (ФОТО)

Оваа убава трудница е славна актерка: Без шминка не би ја препознале (ФОТО)

Бремената актерка Кира Најтли била фотографирана од папараците во Лондон  во лежерно издание и без грам шминка.

Актерката носи во фустан кој јасно го оцртувл нејзиниот труднички стомак, тексас јакна и патики.

Убавата трудница ретко кој би ја препознал без шминка.