четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 69
home Познати

Оваа српска пејачка прва имаше секс пред камери: Погледнете како изгледа денес Ена Попов (ФОТО)

Оваа српска пејачка прва имаше секс пред камери: Погледнете како изгледа денес Ена Попов (ФОТО)

Ена Попов, српската пејачка која пред десет години беше во реалното шоу „Големиот Брат“, прва во регионот имаше секс пред камери во реално шоу.

Таа тогаш беше во врска со Марко Милјковиќ, а клипот стана вирален.

Таа тогаш имаше 19 години. По реалното шоу стана пејачка и водителка, а сега е мажена има две деца и води мирен живот.

Коронавирус