понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 23
home Познати

Оваа славна актерка е модна божица (ФОТО)

Оваа славна актерка е модна божица (ФОТО)

Шарлиз Терон изгледаше како божица на 22-рото издание на Costume Designers Guild Awards.

На свеченоста која се одржа во Беверли Хилс, 44-годишната актерка магнетски привлекуваше погледи во блескава креација.

Златниот фустан, кој е дело на врвната модна куќа Луј Витон, холивудската ѕвезда го искомбинира со впечатливо венче и црна чантичка.

Коронавирус