недела, 11. април 2021. Вести денес: 0
home Познати

Оваа слатка девојка е новата љубов на холивудскиот заводник

Оваа слатка девојка е новата љубов на холивудскиот заводник

Холивудскиот заводник Бен Афлек блеска откако е во врска во својата колешка актерка Ана де Армас, младата sвезда во новиот филм за Бонд.

Според наводите, Бен ги оставил сите свои пороци и склоност кон алкохол, со кој имал проблеми веќе две децении. Веќе неколку месеци, тој посетува клиника за одвикнување од алкохол.

Серијата фотографии на Бен Афлек и Ана де Армас брзо се споделија на социјалните мрежи. Двојката не крие колку се сакаат.

Бен Афлек има 47, додека Ана де Армас има 32 години. Таа често се нарекува новата Софија Лорен.

Коронавирус