недела, 26. септември 2021. Вести денес: 106
home Познати

Оваа поза во деветтиот месец од бременоста не си ја дозволи ниту нејзината сестра Богдана – Бојана Родиќ го покажа стомакот до заби во бикини

Оваа поза во деветтиот месец од бременоста не си ја дозволи ниту нејзината сестра Богдана – Бојана Родиќ го покажа стомакот до заби во бикини

Бојана Родиќ го очекува своето прво дете со Мирко Шијан, синот на Гоца Божиновска.

Бремената Родиќ се подготви за плажа и покажа како изгледа во 9-иот месец од бремноста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic)

Бојана позираше пред огледало, а на себе носи бела долна облека и се гледа нејзиното нараснато трудничко стомаче.

„Секој честа на изгледот“; „Немаш ни грам вишок на килограми“; „Само имаш стомак“; „Изгледаш како милион долари“ се само некои од коментарите кои може да се прочитаат.

Потсетуваме, Гоца неодамна откри дека нејзиниот внук ќе добие име по покојниот татко на Мирко, Зоран Шијан.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic)

Коронавирус